Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 01:50

Ульянченко здивована тезою Медведєва про єдину для України й Росiї ГТС


У партiї «Наша Україна» здивованi тезою про єдину газотранспортну систему України та Росiї, викладеною в листi президента Росiйської Федерацiї Дмитра Медведєва.

«За такою логiкою ми б мали говорити i про єднiсть газових i нафтових ресурсiв, розташованих на територiї Росії, оскiльки так було в «добрi старi часи Радянського Союзу», – йдеться в заявi голови полiтради партiї «Наша Україна» Вiри Ульянченко щодо листа Дмитра Медведєва на адресу Президента України.

«Безумовно, що недалекоглядна полiтика тиску й обману не вiдповiдає справжнiм економiчним iнтересам Росії», – заявляє Ульянченко.

Водночас як приклад взаємовигiдної спiвпрацi голова Секретаріату Президента навела активний дiалог мiж дiловими колами України та Росiї.

«Ми бачимо мудрiсть у дiях росiйських iнвесторiв, якi не лише створюють новi робочi мiсця в Українi, платять податки до українського бюджету, але й по-братньому допомагають нам у вiдновленнi нацiональних святинь та iсторичних пам’яток української державності», – йдеться в заявi.

Президент Росії Дмитро Медведєв вирішив відкласти приїзд посла Росії в Україну. У своєму вчорашньому зверненні він заявив про погіршення російсько-українських відносин під час перебування Віктора Ющенка на посту Президента України.

Медведєв також зазначив, що в нього «складається враження, що в Києві послідовно домагаються розриву усталених економічних зв’язків із Росією, у першу чергу в сфері енергетики, внаслідок цього під загрозу поставлене стабільне використання нашими країнами фактично єдиної газотранспортної системи, яка забезпечує енергетичну безпеку Росії, України, багатьох європейських держав».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG