Доступність посилання

ТОП новини

Правозахисники: українське суспільство гідно відповість Медведєву


Українське суспiльство та Президент Вiктор Ющенко дадуть гiдну вiдповiдь на звинувачення президента Росiйської Федерацiї Дмитра Медведєва. Про це заявив член Української Гельсінкської групи, колишній політв’язень Йосиф Зiсельс, коментуючи від імені української інтелігенції відкритого листа Медведєва.

За його словами, Європа уважно стежить за ситуацiєю, пов’язаною з цiєю темою, про що свiдчать i заяви представникiв Європарламенту.

Пояснюючи появу вiдкритого листа глави росiйської держави, Зiсельс зазначив, що це плоди того, що «на початку 90-х рокiв не було проведено суд над комунiзмом i над росiйським iмперiалiзмом».

Зі свого боку, президент Українського центру мiжнародного PEN-клубу, колишній політв’язень Євген Сверстюк зазначив, що претензiї, якi президент Росії висунув Українi та її Президентовi, звучать «зневажливо й цинічно».

Водночас, за словами Сверстюка, «Президент дуже толерантно ставиться до всiх цих звинувачень», і саме «незалежна позицiя Віктора Ющенка» викликає незадоволення росiйської сторони.

Дмитро Медведєв у листi до українського колеги заявив про «антиросiйський курс» українського керiвництва й повiдомив, що приїзд до Києва посла Росії вiдкладається.
XS
SM
MD
LG