Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 23:25

Львівський аеропорт може залишитись без інвестора


На конкурс із вибору iнвестора на будiвництво пасажирського термiналу на територiї державного пiдприємства «Мiжнародний аеропорт «Львів» не було подано жодної заявки.

Як повiдомили в прес-службi Мiнiстерства транспорту, завтра вiдбудеться засiдання комiсiї вiдомства, пiд час якого вирішуватимуть подальшi дiї стосовно аеропорту у Львовi.

Конкурс з вибору iнвестора на будiвництво пасажирського термiналу в аеропорту Львова Мінтранс оголосив у липнi. Конкурс мав вiдбутися 9 вересня, остаточний термiн прийому заявок – 12 серпня, пропозицiй учасникiв – 4 вересня.

Приблизна сума iнвестицiй у проект становить 1,1 мільярда гривень.

Серед квалiфiкацiйних умов до претендентiв – наявнiсть досвiду реалiзацiї таких проектiв, досвiду управлiння господарством аеропорту, прибуткова дiяльнiсть в останнi три роки.

Минулого місяця уряд затвердив порядок проведення аукцiону з вибору iнвестора для будiвництва у Львiвському аеропорту нового термiналу. Вiдповiдно до нових умов, переможець аукцiону мав отримати в управлiння весь майновий комплекс аеропорту.

Львівський аеропорт є одним із об’єктів Львова, які мають бути готові для того, щоб місто могло приймати матчі Євро-2012.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG