Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко «розчарований» заявою Медведєва, але готовий до діалогу


Президент України Віктор Ющенко у зверненні до українського народу заявив, що «дуже розчарований недружнім характером» листа свого російського колеги.

«Не можу не погодитися з тим, що в стосунках між нашими країнами є серйозні проблеми, проте дивно, коли російський Президент повністю виключає відповідальність за це з боку Росії. Наша держава ніколи не відходила від принципів дружби і партнерства, зафіксованих у Великому договорі 1997 року, робила максимум можливого для плідного, взаємовигідного розвитку двосторонніх відносин», – заявляє Ющенко.

За його словами, вирішення наявних проблем в українсько-російських двосторонніх відносинах потребує «інтенсивної роботи».

«Тому рішення відкласти приїзд нового російського посла в Україну, безумовно, не сприятиме конструктивному розвитку наших відносин», – зазначив Ющенко, наголосивши, що Україна продовжує залишатися прихильником широкої співпраці з Росією на основі взаємної поваги та рівноправ’я.

Як заявив Ющенко, він готовий вести діалог із Росією і сподівається, що реакція російського президента на заклик до діалогу буде «конструктивною».

«Я впевнений у гарному майбутньому українсько-російських відносин, які базуються на глибоких традиціях дружби та добросусідства між народами наших двох країн і які очевидно є міцнішими, ніж інтереси окремих політичних кіл, та не залежать від ситуативної кон’юнктури політичного моменту», – сказав Ющенко, звертаючись до українського народу.

11 серпня Дмитро Медведєв у своєму відкритому зверненні до українського колеги Віктора Ющенка заявив про «антиросiйський курс» українського керiвництва i повiдомив, що приїзд до Києва посла Росії вiдкладається.
XS
SM
MD
LG