Доступність посилання

ТОП новини

Кораблі угруповання «Блексіфор» увійшли в Севастопольську бухту


Кораблі-учасники чергової активації оперативного з’єднання Чорноморської групи військово-морського співробітництва «Блексіфор» сьогодні вранці зайшли з дружнім візитом у порт Севастополя, повідомив прес-центр ВМС України у Севастополі.

Під час чотириденної стоянки у порту екіпажі кораблів проведуть заходи базової підготовки, спільні тренування зі зв’язку, здійснять протокольні візити до керівництва Севастопольської міськдержадміністрації і до командувача Військово-морських Сил України адмірала Ігоря Тенюха, відвідають культурні та історичні місця Севастополя.

Сьогодні у другій половині дня командування «Блексіфор» проведе прес-конференцію на борту флагманського корабля нинішньої активації, фрегата «Смели» (ВМС Болгарії).

До складу з’єднання також входять великий десантний корабель «Цезарь Куніков» (Чорноморський флот Росії), корвет «Контр-адмірал Мачелларіу» (ВМС Румунії), фрегат «Барбарос» (ВМС Туреччини) і корабель управління «Славутич» (ВМС України).

Візит з’єднання «Блексіфор» до Севастополя триватиме до 18 серпня, після чого кораблі вирушать до Новоросійська (Росія).

Чорноморська група військово-морського співробітництва «Блексіфор» була створена 2001 року. До її складу входять кораблі, що представляють військові флоти Болгарії, Грузії, Росії, Румунії, Туреччини та України. Цілі «Блексіфор» – військово-морська співпраця та обмін досвідом, участь у гуманітарних місіях, боротьба з тероризмом, пошук і порятунок жертв морських катастроф, протимінні операції, дії для захисту природного довкілля.
XS
SM
MD
LG