Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 19:43

У Британії швидко зростає рівень безробіття


Лондон – Число безробітних у Великій Британії зросло до найвищого рівня з 1995 року. Про це засвідчила щойно оприлюднена офіційна статистика. Кількість людей, що не мають праці, наближається до двох з половиною мільйонів.

За три весняні місяці цього року число безробітних у Великій Британії зросло на 220 тисяч до 2 мільйонів 435 тисяч осіб. Частка безробітних серед працездатного населення країни тепер сягає близько 8 відсотків. Кількість клопотань про соціальну допомогу з безробіття є найвищою за 12 років.

Натомість середні прибутки без бонусів росли найнижчими темпами відтоді, як статистику щодо цього почали вести 2001 року. Фахівці вважають ці цифри підтвердженням побоювань щодо нещадного росту безробіття, і наразі не видно, що може спинити цей процес.

Міністр фінансів тіньового кабінету опозиційної Консервативної партії Джордж Осборн таким чином прокоментував нові статистичні дані: «Безробіття і далі зростає місяць за місяцем. Нам доведеться давати собі раду із загубленим поколінням молодих людей, що не можуть знайти роботу. Щошоста молода людина не може знайти роботу. Уряд говорить про різні схеми протидії безробіттю, які, буцімто, мали б допомогти, але нині лише бачимо, як люди втрачають працю, і одержують дуже мало допомоги, коли намагаються знайти нову».

Одужання британської економіки буде повільним і довгим


Нову статистику оприлюднено у той час, як квартальний звіт британського центробанку попередив, що економіці країни ще доведеться пройти довгий шлях, перш ніж вдасться подолати фінансову кризу. Керівник банку Мервин Кінґ заявив, що одужання економіки наступного року буде «повільним і довгим». Також він натякнув, що банкові доведеться йти на нові рішучі кроки для стимулювання економіки.

Британська торговельна палата попередила, що рівень безробіття найімовірніше і далі швидко зростатиме і перевищить три мільйони осіб, навіть у разі, якщо економіка країни знову почне зростати. А Інститут директорів повідомив, що майже мільйон британців працюють погодинно, бо не можуть знайти роботу на ставку. Це означає, що справжній вплив кризи на рівень безробіття є ще більшим, ніж показує урядова статистика.

(Лондон – Прага – Київ)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG