Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 15:08

Тимчасове перемир'я БЮТ і Партії регіонів. Керівництво сиротинців наживається на дітях-сиротах? (Огляд преси)


Київ – Зазвичай новий політичний сезон в Україні розпочинається 24 серпня. Однак напередодні президентських виборів, як стверджує газета «День», політичне життя та активність головних претендентів на президентську посаду не стихала. А вже післязавтра – 21 серпня відбудеться позачергова сесія парламенту, на якій депутати спробують подолати вето Президента відразу на два закони. Один із них – на закон про вибори Президента. Видання зазначає, що Партія регіонів та БЮТ можуть набрати голоси і зняти вето. Однак, на думку експерта газети, ці фракції домовляються лише про правила гри, а саме змагання за президентську булаву буде запеклим. Заголовок статті «БЮТ і Партія регіонів звірять годинники перед боєм».

«Ющенко після вето піде до суду», – у публікації під таким заголовком газета «Сегодня» пише, що Президент у разі, якщо парламент поновить закон про вибори, відстоюватиме свою думку в Конституційному Суді. І вже найближчими тижнями розгорнеться серйозна боротьба за вплив у суді. Адже БЮТ нині почувається в храмі Феміди не дуже впевнено. Свідченням цього, на думку видання, є заява головного юриста прем’єрського блоку Андрія Портнова, який поставив під сумнів легітимність Конституційного Суду.

Україна ризикує лишитися без державного бюджету на 2010 рік. Як пишуть «Ізвєстія» в Україні», Кабмін досі не вніс на розгляд Верховній Раді головні напрямки бюджетної політики на наступний рік. Хоча повинен був зробити це ще на початку червня. Як водиться в чиновницькому середовищі, замість роботи шукають винного. Тим часом, через зволікання урядовців потерпають розпорядники бюджетних коштів на місцях. Докладніше про це розповідається в статті «Скарбниця зависла».

Про те, як наживаються на покинутих дітях, розповідає газета «Нова». Видання стверджує, що керівництво дитячих будинків обирає для дітей-сиріт найменш вигідні відсотки у банку, куди кладуть державну допомогу при народженні. Скажімо, при можливості покласти гроші під 17% річних, керівництво сиротинців чомусь обирає 0,5%. Відтак, за 18 років дітям накапає лише 720 гривень. При ймовірні причини таких дій газета розповідає у статті «Нікчемні відсотки».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG