Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 17:21

Судно, що йшло до Абхазії, затримали за порушення законодавства Грузії – Тбілісі


Міністерство економіки Грузії повідомило, що судно під прапором Панами, яке йшло з Туреччини з вантажем пального до порту Сухумі в самопроголошеній Абхазії, було затримане за порушення законодавства Грузії.

А голова комісії грузинського парламенту в справах відновлення територіальної цілісності Грузії Шота Малашхія уточнив, що танкер затримали в понеділок «за неодноразове порушення державного кордону Грузії і порушення правил мореплавства на окупованій території».

Він попередив, що Грузія затримуватиме будь-яке судно, яке порушить морські кордони країни.

Суд у місті Поті вже засудив капітана затриманого судна до двох місяців ув’язнення, на екіпаж наклав грошовий штраф, а саме судно постановив продати з аукціону.

Затримане судно везло до Абхазії 2 тисячі тон бензину і понад 700 тон дизельного палива. Міністерство економіки фактичного уряду Абхазії оголосило в середу, що в самопроголошеній республіці залишилося пального на два дні.

У вівторок фактичний президент самопроголошеної Абхазії Серґей Баґапш звинуватив Грузію в «піратстві» через уже третій випадок затримання суден, що прямують до Абхазії. Він заявив, що звернувся в цьому зв’язку до Ради безпеки ООН і до Європейського Союзу.

Уся міжнародна спільнота, за винятком Росії та Нікарагуа, зокрема, й ООН та ЄС, далі визнає Абхазію та ще один грузинський сепаратистський регіон Південну Осетію за частини території Грузії. Сама Грузія вважає ці два регіони за території, окуповані Росією, через присутність там російських військ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG