Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 17:20

Українцям радять не їздити до Абхазії й Південної Осетії


МЗС рекомендує українцям утриматися від відвідання території самопроголошених Абхазії та Південної Осетії та в’їзду до Грузії через пункти пропуску «Адлер» і «Нижній Зарамаг» на грузинсько-російській ділянці кордону. Такі рекомендації Міністерство пояснює ухваленням Грузією закону про заборону в’їзду іноземців на цю територію.

Як повідомили в прес-службі українського МЗС, відповідно до статті 6 цього закону, на територіях Абхазії та Південної Осетії забороняється здійснення будь-якої економічної діяльності, міжнародне повітряне, морське і залізничне пересування, міжнародні дорожньо-транспортні перевезення, користування державними ресурсами, організація грошових переказів, фінансування зазначеної діяльності.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям використовувати виключно послуги авіакомпаній для поїздок у Грузію у службових, приватних справах, а також з метою туризму.

Для перевезення приватного автотранспорту з України до Грузії рекомендується скористатись поромною переправою за маршрутом Іллічівськ – Поті – Батумі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG