Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 05:27

У Криму від російських військових вимагають повернення вкраденого


«Москва кинула севастопольців», – стверджують пікетувальники

Сімферополь – У четвер обмануті військовими будівельниками Чорноморського флоту Росії севастопольці пікетували Генеральне консульство Російської Федерації в Сімферополі. Вони спробували передати звернення до президента, прем’єр-міністра і генерального прокурора Росії з проханням про захист.

4 роки тому згідно з укладеною угодою 192 севастопольці передали Будівельному управлінню Чорноморському флоту Міністерства оборони Росії від 30 до 60 тисяч доларів США і 2 роки тому за цим же договором мали в’їхати у нові квартири чотирьох будинків на вулиці Кесаєва у Севастополі. Але російські військові будівельники не виконали своїх зобов’язань. Із нового року будівництво житла було заморожене, а Будівельне управління ЧФ Росії – ліквідоване.

Олександр Добровольський
63-річний Олександр Добровольський один із таких обманутих інвесторів, очолив пікет двох десятків членів ініціативної групи. Близького години севастопольці стояли під стінами Генконсульства Росії, але до них ніхто не вийшов. За словами Добровольського, вони повірили російським адміралам, бо були переконані, що за ними стоїть Росія, а люди в погонах мають честь. Кілька разів обдурені інвестори намагалися зустрітися з командувачем ЧФ Росії віце-адміралом Олександром Клецковим, але той відмовляється.

Москва: ні грошей, ні доброго слова

Майже 200 родин севастопольців, які віддали Будуправлінню Чорноморського флоту Росії гроші, залишилися без житла і вже кілька місяців проводять акції протесту з метою привернути увагу влади і громадськості до своєї проблеми. Цього разу воли приїхали до Сімферополя, щоб віддати своє звернення до президента Дмитра Медвєдева, прем’єра Володимира Путіна і генпрокурора Росії Юрія Чайки з проханням про допомогу.

Під час пікетування
Представників ініціативної групи прийняв комендант Генконсульства, який не назвався, за його словами, з міркувань безпеки. Він доповів генеральному консулу про пікетувальників, але той спілкуватися із севастопольцями, хоча частина з них – російські громадяни, відмовився. Відмовився генконсул і прийняти листа російському керівництву. Олександр Добровольський, каже, що не очікував такого прохолодного прийому і в цій ситуації обмануті інвестори продовжать свої акції протесту з вимогою повернути їхні гроші.

А в листі російському керівництву його автори просили «відновити справедливість стосовно постраждалих севастопольців, щоб близько двохсот родин нарешті змогли найближчим часом в’їхати у свої помешкання». За словами Добровольського, на це потрібно до 7 мільйонів гривень. «Смішна для Росії та її честі сума», – каже він.

(Сімферополь – Київ – Прага)

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG