Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 05:34

У парламенті знову перерва


Голова Верховної Ради Володимир Литвин оголосив перерву в засіданні позачергової сесії для проведення погоджувальної ради щодо розгляду законопроекту про внесення змін до державного бюджету на 2009 рік з урахуванням пропозицій Президента.

Оголосити перерву вимагали фракції Партії регіонів та БЮТ.

«Це надзвичайно складне питання, яке, крім економічного навантаження, має ще й політичне, судячи з виступів при обговоренні. Зараз я маю звернення двох фракцій, Партії регіонів та БЮТ, які, відповідно до регламенту Верховної Ради, вимагають оголосити перерву для скликання погоджувальної ради», – сказав Литвин.

За його словами, якщо після перерви парламент не ухвалить законопроект про внесення змін до держбюджету на 2009 рік з урахуванням пропозицій Президента, Верховна Рада має розглянути проект рішення профільного комітету про подолання вето глави держави.

Раніше Партія регіонів заявила, що не голосуватиме за подолання вето до закону, що зобов’язує НБУ перерахувати 9,8 мільярда гривень до Держбюджету для фінансування підготовки до Євро-2012 доти, доки уряд не скасує свою постанову про перелік об’єктів, яким надаються кошти на підготовку до чемпіонату.

У зв’язку з такою позицією ПР парламент оголошував перерву з 10:00 до 14:00 у своєму засіданні позачергової сесії.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG