Доступність посилання

ТОП новини

Абдулла звинувачує Карзая в шахрайстві з виборами в Афганістані


Провідний суперник чинного президента Афганістану Хаміда Карзая на президентських виборах Абдулла Абдулла звинуватив голову держави в фальсифікації виборів, що відбулися в четвер.

Абдулла, який колись був в уряді Карзая міністром закордонних справ Афганістану, заявив, що президент використав для фальсифікації державний апарат.

У виборчому штабі Карзая відкинули звинувачення Абдулли. Речник штабу Карзая нагадав Абдуллі, що той виступав із такими заявами ще й до виборів.

Раніше в суботу керівник групи спостерігачів від Європейського Союзу Філіп Морійон заявив у Кабулі, що, за першими даними, вибори були проведені загалом добре й чесно, але в деяких частинах країни не були вільні через насильство й залякування з боку руху «Талібан».

Відразу після виборів, результати яких іще не оголошені, штаби обох чільних суперників, Карзая і Абдулли, оголосили про перемогу саме своїх кандидатів уже в першому турі. Голова Незалежної виборчої комісії Афганістану в відповідь закликав бути терплячими й дочекатися офіційних результатів.
XS
SM
MD
LG