Доступність посилання

У Сумах затримали чотирьох членів злочинного угруповання


У Сумах у результаті оперативно-розшукових заходів працівники міліції затримали чотирьох громадян Грузії віком від 21 до 67 років, які входили до злочинного угруповання.

Як повідомили у секторі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Сумській області, всі затримані – приїжджі, а найстарший із членів угрупування є «злодієм у законі».

Попередньо встановлено, що в червні цього року в Сумах з автомашини місцевої мешканки злочинці викрали сумку, в якій знаходилося 20 тисяч гривень. Крім того, ввечері 18 серпня на одній із вулиць міста грабіжники відібрали у сумчанина два золотих ланцюжки.

За місцем тимчасового проживання затриманих працівники міліції вилучили 10 мобільних телефонів, ювелірні вироби та газовий револьвер іноземного виробництва.

Міліція перевіряє їхню причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.
XS
SM
MD
LG