Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 07:44

Сенатори США вимагають розслідування щодо звільнення аль-Меґрахі


Група американських сенаторів наполягає на проведенні незалежного розслідування у зв’язку з рішенням шотландської влади звільнити лівійця, засудженого за вибух американського літака над Шотландією у 1988 році.

За словами впливового сенатора Джо Лібермана, керівники Лівії натякають на те, що звільнення Абдель-Басета аль-Меґрахі пов’язане з інтересами Великобританії у розробці лівійських нафтових родовищ.

Аль-Меґрахі був єдиним засудженим у справі про вибух пасажирського літака американської авіакомпанії PanAm 1988 року над шотландським містечком Локербі, внаслідок якого в літаку й на землі загинули загалом 270 осіб, головно американців.

Лівія визнала відповідальність за знищення авіалайнера та виплатила відшкодування на загальну суму в понад 1 мільярд доларів або приблизно по 4 мільйони доларів на родину загиблої особи.

Влада Шотландії пояснює своє рішення гуманними міркуваннями. Аль-Меґрахі, засуджений на довічне ув’язнення, смертельно хворий.

У Лівії звільненого терориста вітали із захопленням, яке викликало обурення з боку Сполучених Штатів та інших країн Заходу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG