Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 12:49

Фiнал Євро-2012 буде в Києвi – мер столиці


Київський мiський голова Леонiд Черновецький висловив переконання в тому, що фiнальний матч Чемпiонату Європи з футболу 2012 року буде проведений у Києвi.

Пiд час наради з пiдготовки iнфраструктури мiст, що приймають Євро-2012, Черновецький зазначив, що столична адмiнiстрацiя домагатиметься проведення фiналу Євро-2012в Києвi, незважаючи на всi економiчнi труднощі.

«Для мене це питання честі», – сказав мер.

Черновецький повідомив, що взяв під особистий контроль підготовку готелів до проведення чемпіонату.

За словами мера Києва, міськадміністрація веде переговори з Кабінетом Міністрів про кредитування забудовників, чиї готельні об’єкти беруть участь у програмі з підготовки до Євро-2012.

«З готелями проблем не буде», – сказав Черновецький, зазначивши, що, на його думку, головна проблема Києва під час підготовки до чемпіонату – це політична і економічна криза в країні.

У травні УЄФА офіційно затвердив Київ як місто, що прийматиме матчі Євро-2012 аж до півфіналу включно, однак питання про проведення фіналу залишив відкритим, поставивши перед столицею України низку умов щодо підготовки інфраструктури.

Остаточне рішення щодо Києва і щодо інших українських міст, які мають приймати матчі Євро-2012, УЄФА має намір ухвалити в грудні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG