Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 02:00

Загрози держбюджету-2010. Долар повзе вгору. Зміни для абітурієнтів наступного року. (Огляд преси)


Київ – Про дивацтва навколо держбюджету-2010 розмірковує кореспондент газети «День». А їх, на думку журналіста, чимало. Скажімо, рішення прем’єра запросити для участі у розробці головного фінансового документа представників Міжнародного валютного фонду. Але найбільша загроза держбюджету-2010, стверджує далі автор статті, походить від рішення Юлії Тимошенко, яка доручила Мінфіну готувати відповідний проект на основі Бюджетного кодексу, заветованого Президентом. Що далі? – запитує журналіст. Навіть, якщо парламент погодиться з цим проектом, буде президентське вето й звернення до Конституційного Суду. Якщо впрягти ще й цей віз, то країна ще довго житиме за бюджетом-2009. Що також буде на руку будь-якому з нинішніх «кандидатів». Заголовок статті «Кандидатський» бюджет».

Долар впевнено поповз угору. Експерти прогнозують, що до кінця року він може сягнути позначки 10 гривень. Чому це відбувається і до чого варто готуватися, з’ясовували «Ізвєстія» в Україні». Експерти видання серед причин подорожчання називають те, що населення припинило продавати долари, і єдиними продавцем лишився Нацбанк. А ще Верховна Рада подолала вето Президента на заборону виділення $9,6 млрд на проведення Євро-2012. Ринок сприйняв це як сигнал – увімкнення друкарського станка більш ніж імовірне і варто очікувати нового сплеску інфляції.

Обираючи банк, у котрий ви зібралися віднести свої «кровні», необхідно звернути увагу не лише на розміри його активів і пасивів, але й на його акціонерів. Адже саме від них залежатиме життєдіяльність фінансового закладу. На цьому наголошує газета «Вечірні вісті» в матеріалі «Гнучкі» вклади морозу не бояться».

Поки суспільство аналізує нинішню вступну кампанію, Український центр оцінювання якості знань поставив крапку, відрапортувавши, що повністю виконав зобов’язання перед абітурієнтами-2009. І зробив перший хід у бік вступної кампанії-2010, обнародувавши зміни, з якими зіштовхнуться вступники наступного року. Головна новина: абітурієнти-2010 здаватимуть не один, а два обов’язкових тести. Це обов’язково, з української мови і літератури і на вибір – з математики або історії України. Друга відмінність: тестові завдання не перекладатимуть на мови нацменшин. Більше про ці та інші нововведення розповідає газета «Нова».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG