Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 23:44

Чорноморський флот знову заявляє про «провокацію»


Командування Чорноморського флоту Росії висловило обурення діями українських судових виконавців, які пройшли до однієї з частин російського флоту, щоб домогтися виконання рішення суду.

Командування флоту називає перебування судових виконавців на території частини «незаконним».

Українська сторона ще не реагувала на цю заяву.

Пресова служба Чорноморського флоту повідомила, що судові виконавці Державної виконавчої служби Севастополя вимагали відповідно до рішення Господарчого суду Севастополя передати у власність України один із берегових навігаційних знаків.

Військовослужбовці російського флоту натомість затримали судових виконавців, мовиться в повідомленні.

Командування флоту назвало дії українських судових виконавців «безпрецедентним фактом щонайгрубішого порушення базових угод щодо Чорноморського флоту».

Під час затримання судовим виконавцям заявили, що на території військових формувань російського флоту діє законодавство Росії, а їхні дії суперечать базовим угодам щодо флоту, повідомила прес-служба.

У заяві також мовиться, що командування Чорноморського флоту попереджає про можливі «трагічні наслідки таких інцидентів», відповідальність за які «повністю лягає на організаторів провокацій».

Стаття 6 Угоди між Росією і Україною про статус і умови перебування Чорноморського флоту Росії на території України передбачає, зокрема, що військові формування російського флоту здійснюють свою діяльність у місцях дислокації відповідно до законодавства Росії, але при цьому поважають суверенітет України і дотримуються її законодавства.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG