Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 18:35

Уряд закликає парламент вирішити кадровi питання


Кабінет Міністрів сподівається на те, що Верховна Рада якомога швидше розгляне пропозиції щодо змін у складі уряду. Про це на засіданні погоджувальної ради сказав перший віце-прем’єр Олександр Турчинов.

«Для того щоб поліпшити роботу уряду, зрозуміло, що потрібно поліпшити кадровий потенціал уряду, а тут ми не відчуваємо підтримки, а навпаки – блокування цього питання з боку Верховної Ради. Просимо на найближчих засіданнях повернутися до цієї теми, всі подання у Верховній Раді є, проекти постанов є, ми просимо дати можливість їх проголосувати», – сказав Турчинов.

Зараз у Кабінеті Міністрів вакантними є посади міністра фінансів, міністра оборони, міністра закордонних справ, міністра транспорту та зв’язку.

Крім того, у парламенті зареєстровані постанови про звільнення ще шістьох членів уряду: віце-прем’єра Івана Васюника, міністра промислової політики Володимира Новицького, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, міністра юстиції Миколи Оніщука, міністра культури й туризму Василя Вовкуна, міністра освіти Івана Вакарчука.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG