Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 03:06

Що може примирити сьогодні у Гданську Тимошенко та Путіна? (Огляд преси)


Київ – Яким шляхом – взаєморозуміння чи протистояння – підуть надалі відносини України і Росії, стане зрозуміло вже сьогодні, в ході зустрічі прем’єр-міністрів Юлії Тимошенко та Володимира Путіна в Гданську. Голови уряду збираються торкнутися «газової» тематики, включаючи й російський кредит Україні. Проте, як пише газета «День», цілком можливо, що особливої ясності ця гра на нейтральному, але дуже вже політизованому й повністю закритому від громадськості полі не принесе. Хіба що сторони зроблять один одному пропозиції, від яких відмовитися буде дуже важко. На цьому наголошується в статті «Газова «ввічливість».

Сьогодні відкривається п’ята сесія Верховної Ради. Як пише газета «Факти», політичний сезон обіцяє бути спекотним. Піддавати жару обіцяють і регіонали, які вимагають негайно підвищити пенсії, зменшити ціну на газ для населення та ухвалити зміни в бюджеті на 2009 рік. Якщо Кабмін не дослухається до цих категоричних заяв Партії регіонів, то ця політична сила знову почне блокувати трибуну парламенту. Заголовок матеріалу «Робота Верховної Ради знову буде заблокована?».

Після повернення у державну власність дачі Віктора Януковича Тимошенко хоче відібрати господарство у Президента, стверджує газета «Нова». Видання пише, що Кабмін має намір передати собі в управління об’єкти, які сьогодні підпорядковані Державному управлінню справами при Президентові. Докладніше про них – у матеріалі «Юля поклала око на ДУСю».

На сьогоднішній день Кабмін заручився бюджетними коштами з кредитів, залучених суб'єктами господарювання, на загальну суму 43,3 млрд. грн. Хоча, як інформує «Ділова столиця», законом на поточний рік встановлений ліміт у 37 млрд. грн. Експерти вважають, що більшість компаній, які отримали право брати позики під держгарантії, перекладуть свої зобов'язання на плечі казни. А це у свою чергу автоматично збільшить борги держави.

Шукачі роботи, підприємці і центри зайнятості загралися у водіння за ніс одне одного, а заодно й державу, стверджують «Вечірні вісті». І страждає від цього у першу чергу бюджет. В одній лише Дніпропетровській області за «липовими» довідками фіктивним безробітним було виплачено понад 300 тис. грн. Недалеко відстали від них і херсонські «ділки», що обікрали державу на 150 тис. грн. Подібне спостерігається і в інших регіонах, стверджує автор статті «У центрах зайнятості окопалися липові безробітні».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG