Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 21:50

Литвин знов iнiцiює засiдання Ради за участю керiвництва країни


Голова Верховної Ради Володимир Литвин знову iнiцiює спецiальне засiдання парламенту за участю керiвництва країни для вироблення загальнонацiонального плану дiй з полiпшення ситуацiї в країнi.

«Ще раз наполягаю: Україна гостро i негайно потребує серйозної розмови з позицiї розуму та відповідальності», – заявив вiн, вiдкриваючи у вiвторок пленарне п’ятої сесiї Верховної Ради VI скликання.

За словами Литвина, в такому планi дiй необхiдно не тiльки врахувати наявну ситуацiю, але i передбачити подальший її розвиток. Зокрема, спiкер вважає за необхiдне вiдобразити в ньому забезпечення зайнятостi, пенсiйного та медичного забезпечення, заробiтної плати, а також оплати у сферi житлово-комунальних послуг.

«Якщо ця пропозицiя (проведення спецiального засiдання Верховної Ради) буде i далi блокуватися, переконаний, Україну очiкують ще бiльш гiркi часи», – заявив Литвин.

Спікер Володимир Литвин ще в липні закликав Президента, прем’єра і керівників парламентських фракцій взяти участь у спеціальному засіданні парламенту для обговорення подальшої роботи органів влади, проте таке засідання не відбулося.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG