Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 21:08

Ющенко: кризу в Раді можна подолати саморозпуском


Якщо у Верховнiй Радi немає реальної бiльшостi, й нову коалiцiю створити неможливо, парламент повинен саморозпуститися, заявляє Президент Вiктор Ющенко.

Про це глава держави сказав пiсля зустрiчi з головою Верховної Ради Володимиром Литвином у середу, повiдомляє прес-служба Президента.

«Сьогоднi в українському парламентi бiльшостi немає. Те, що ми маємо в українському парламентi, не забезпечує ухвалення 226 голосами якого-небудь закону. Це парламентська криза, яка виникла внаслiдок iгнорування базисних основ української Конституції», – заявив Ющенко.

Президент допустив, що нинiшня ситуацiя у Верховнiй Радi вигiдна двом полiтичним силам. «Насправдi український парламент давно перестав бути центром ухвалення полiтичних рiшень. Полiтика в стiнах нацiонального парламенту давно вже формується за його кулiсами. Це iнтриги двох полiтичних сил. По сутi, це iнтриги двох людей», – заявив Президент.

Ющенко закликав керiвника уряду та лiдера опозицiї дiяти публiчно, що може допомогти парламенту вийти з кризи, в якiй вiн перебуває постiйно.

Вчора, 1 вересня Верховна Рада відкрила свою 5-ту сесію. Після врочистого відкриття парламент зміг затвердити тільки порядок денний сесії й не ухвалив жодного законодавчого акту.

Робота парламенту була заблокована депутатами від фракції Партії регіонів після того, як Верховна Рада відмовилася підвищити соціальні стандарти.

На п’ятницю заплановане позачергове засідання парламенту, скликане на вимогу БЮТ.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG