Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:13

За погрози журналістові прокуратура порушила справу


Прокуратура Лохвицького району Полтавської області порушила кримінальну справу за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста газети «Лохвицький край» Сергія Ніконова з боку голови Лохвицької районної ради Владимира Борисенка.

На думку правоохоронних органів, Борисенко втручався в професійну діяльність журналіста і погрожував йому фізичною розправою.

Зокрема, підставою для ухвалення рішення про порушення кримінальної справи згідно послужила поведінка Борисенка, який перешкоджав спробі Ніконова взяти інтерв’ю.

Досудове слідство проводить Лохвицький райвідділ міліції.

Певний час тому журналіст отримав від головного редактора завдання розслідувати будівництво об`єкту в селі Млини на березі річки Сула. Приводом для журналістського розслідування стали скарги місцевих жителів на те, що через будівельні роботи на березі, вода в річці стала каламутною й вони не можуть купатися.

Свої спостереження Ніконов виклав у статті «На березі Сули буде житловий будинок», в якій розповів, що господарем споруджуваного маєтку буде Борисенко.

Після виходу статті на журналіста посипалися погрози фізичної розправи. Як доказ погроз журналіст додав до заяви диктофонний запис із погрозами Борисенка, в яких містилася обіцянка відрубати голову, а також й нецензурні висловлювання.

Сам Борисенко в інтерв’ю УНІАН заявив, що не погрожував журналістові і не висловлювався нецензурно.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG