Доступність посилання

ТОП новини

Україна і МВФ успішно продовжать співпрацю – міністр


Міністр економіки Богдан Данилишин розраховує на успішне продовження співробітництва України й Міжнародного валютного фонду.

Про це мовиться в повідомленні прес-служби Мінекономіки.

Згідно з цією інформацією, Данилишин та експерти МВФ, що прибули в Україну для обговорення підготовки проекту держбюджету на 2010 рік, заторкнули перспективи співробітництва України з фондом.

«Діалог, що відбувся, на думку сторін, буде сприяти успішному продовженню співробітництва з МВФ у рамках програми (stand by) і запланованому черговому перегляду, який попередньо домовлено провести в жовтні», – мовиться в повідомленні.

У ході зустрічі з експертами МВФ Данилишин підкреслив, що співробітництво України з фондом у рамках програми stand by є істотною підтримкою програми уряду й діяльності НБУ.

«Це сприяє макроекономічній стабілізації, зниженню рівня інфляції, стабілізації вітчизняної фінансової системи в умовах глобальної кризи довіри на фінансових ринках», – мовиться в повідомленні.

На думку міністра економіки, міжнародні фінансові організації відіграють ключову роль у подоланні наслідків фінансової кризи.

Міністерство фінансів, водночас, вважає, що переговори з МВФ щодо виділення Україні четвертого траншу кредиту stand by будуть складними.

Водночас МВФ припускає надання Україні кредитів на суму, що перевищують передбачені в програмі stand by 16,5 мільярдів доларів.
XS
SM
MD
LG