Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 00:31

Причини песимізму. Який вид спорту став найпопулярнішим у політикумі (Огляд преси)


Київ – В Україні почалася друга хвиля песимізму. Головна причина погіршення настроїв, як інформує газета «День», – здешевлення національної валюти на тлі пророкувань другої хвилі кризи. Загалом, як зазначають експерти видання, падіння споживчих настроїв зумовлене тим, що українці стали оцінювати своє матеріальне становище як таке, що погіршилося. Проте позитивом, як зазначають аналітики, є те, що українці все ж сподіваються на поступовий розвиток країни. Заголовок статті «Сезонна хандра».

Учорашнє засідання уряду мало стати знаковим: Кабмін був готовий затвердити макроекономічні показники, на яких базується Державний бюджет 2010 року. Якби міністри проголосували «за», то вже 12 вересня вони змогли б підтримати проект бюджету в цілому, а 15 вересня направити його до парламенту, щоб не затягувати бюджетний процес. Принаймні так планувалося. Натомість, як зазначає газета «Україна молода», апарат Прем'єра вирішив суттєво змінити фабулу дійства: замість роботи над цифрами урядовцям запропонували урочисту нараду. Про неї докладніше розповідається в статті «Перерва на аплодисменти».

Витирати ноги об Президента стає дедалі популярнішим і захопливим видом спорту у вітчизняному політикумі, стверджує газета «Нова». Журналісти видання не в захопленні від цього, бо вважають, що «недопустимо публічно ображати Президента, яким би він не був. Які б надії не поховав. І особистість Президента взагалі не грає ролі». Утім, винен у цьому небаченому раніше політичному хамстві сам глава держави, який, на думку газетярів, не змусив себе поважати. «У тому, що з Віктора Ющенка зробили лежачу відбивну, насамперед, його провина», – наголошується в статті. Зумій Віктор Андрійович давати здачі, і вилікуй свою безхребетність, публічних образ не було б. Принаймні не стільки.

В Україні стартував переоблік дерев, яким понад 500 років. З’ясувалося, що таких довгожителів чимало. Тільки в столиці, як інформує газета «Вечірній Київ», нараховано понад 100 унікальних дерев. Докладніше про них розповідається в статті «Старійшин» ставлять на лічильник».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG