Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 16:31

Які сценарії розвитку подій у Верховній Раді і чи віддадуть зарплати депутатів народові (огляд преси)


Київ – Винні у перманентному блокуванні трибуни Верховної Ради не лише Партія регіонів, але й БЮТ: цим двом політичним силам, як стверджує в газеті «День» «нунсівець» В’ячеслав Кириленко, однаково вигідний неробочий парламент – із огляду на передвиборну кон’юнктуру. І хоча теперішній склад Верховної Ради малоефективний, однак можливості дочасно розпустити його наразі немає, переконаний депутат.

Розпуск парламенту – досить складна і тривала процедура, що актуалізує низку правових колізій і ситуацію радше ускладнить, ніж стане виходом із глухого кута. У цьому переконані журналісти газети «Бізнес Ревю». Що ж до подальшого розвитку подій під склепінням Верховної Ради, то їх може бути три: перемога Партії регіонів, хоч це, на переконання газетярів, і малоймовірно, хисткий компроміс чи поразка «регіоналів», яка виллється для їхнього лідера у електоральні втрати, а для Юлії Тимошенко – у додаткові бонуси.

Від пропозиції «регіоналки» Ганни Герман поділитися зарплатою з народом не всі парламентарії у захваті. Але, як з’ясувала газета «Нова», якщо такий законопроект таки буде винесений на розгляд у Верховній Раді, чимало депутатів його підтримають, щоб їх потім не звинуватили у жадібності та нелюбові до народу, – хоча деякі парламентарії обурені такими пропозиціями. Зокрема, «бютівець» Володимир Бондаренко називає ініціативи Ганни Герман популізмом, причому настільки рафінованим і махровим, що й обговорювати це питання не захотів.

Народний депутат, колишній лідер рухівців Львівщини Ярослав Кендзьор у газеті «Україна молода» згадує, як створювався «Народний рух за перебудову», а також розповідає про «темне минуле» Бориса Тарасюка і розмірковує, чи зможе Рух повернути собі колишню славу. Зокрема, він нагадує, що Тарасюк тривалий час справно і віддано працював на благо Компартії і спільно з Леонідом Кравчуком навчав партійний актив методів боротьби із Рухом і його націоналістичними ідеями.

Київські музеї можуть зачинитися 1 жовтня. Причина – закінчення контракту київських музейників зі Службою держохорони. Чи продовжать контракт, поки не відомо, адже борги перед охоронцями лише Музею російського мистецтва становлять 200 тисяч гривень. Хто охоронятиме шедеври мистецтва і чи прийматимуть відвідувачів столичні музеї наступного місяця, з’ясовували журналісти «Голосу України». Заголовок статті – «Музейні скарби без догляду».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG