Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: у переговорах про звільнення «Аріани» є «певний прогрес»


Українські дипломати вживають заходів у справі звільнення членів екіпажу судна «Аріана», заявив речник Міністерства закордонних справ Василь Кирилич. За його словами, в переговорах судновласника з піратами є «певний прогрес», проте деталі переговорів не розголошують.

Як повідомив Кирилич, керівник компанії-оператора також запевняє, що на судні є достатня кількість пального, продуктів, питної води та медикаментів.

Речник МЗС також заявив, що, за інформацією керівника компанії-оператора судна, поширені дані про те, що пірати досягли домовленості із судновласником щодо звільнення заручників, не відповідає дійсності.

Балкер «Аріана», що йшов під прапором Мальти і перевозив 35 тисяч тонн сої з Бразилії до Ірану, був захоплений піратами в ніч на 2 травня. Володіє «Аріаною» зареєстрована на Мальті компанія «Тандела шипінг». Судно перебуває в управлінні у грецької компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd.

У полоні в піратів – екіпаж у складі 24 українців, жителів Одеської і Миколаївської областей. За звільнення судна пірати раніше зажадали 10 мільйонів доларів.
XS
SM
MD
LG