Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 22:35

Ульянченко бачить два варіанти розвитку України


У місті Дунаївці Хмельницької області глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко взяла участь у нараді з питань формування місцевих бюджетів на 2010 рік, актуальних питань соціально-економічної ситуації області та обговорення проекту закону щодо внесення змін до Конституції.

Про це повідомив офіційний сайт глави держави.

У своєму виступі Ульянченко наголосила, що питання конституційної реформи є надзвичайно актуальним у контексті подолання дисбалансів між гілками влади, до яких призвели непродумані зміни, внесені до Конституції у 2004 році.

Сьогодні, зазначила глава Секретаріату Президента, ми можемо стати свідками двох варіантів розвитку подій: або відбудеться мобілізація «всіх здорових державних і політичних сил» країни з метою подолання кризових явищ та досягнення стабільності в державі, або «країна остаточно зірветься у передвиборну вакханалію» та притаманний їй популізм.

Ульянченко наголосила, що як глава Секретаріату Президента в нинішніх умовах вважає за необхідне побувати в регіонах, почути думку місцевих еліт щодо ситуації в країні та конституційної реформи, «побачити партнерів» у місцевих громадах. Вона повідомила, що зустрічі, аналогічні нинішній, відбуваються в усіх областях України за участю її заступників.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG