Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 23:16

Мінськ буде дружити і з ЄС, і з Москвою – Лукашенко


Президент Білорусі Олександр Лукашенко, перебуваючи з робочим візитом у Литві, підтвердив готовність Мінська розвивати діалог з європейськими країнами.

Виступаючи на литовсько-білоруському економічному форумі, Лукашенко заявив, що прагне дружніх взаємин і Євросоюзом, і з Росією.

«Неправильно нав’язувати нам вибір між Росією та Європою. Ми є мостом між Заходом і Сходом. А від Росії, нашого братерського народу, ми ніколи не відвернемося», – заявив Лукашенко.

На запитання, чи білоруська влада готова заради поліпшення взаємин із ЄС внести зміни до свого виборчого законодавства, Лукашенко відповів: «А чому нам хтось з боку має вказувати? Ми вже тричі міняли наше законодавство, як вимагало європейське співтовариство. Тричі! Треба ще четвертий раз?Хай нам скажуть, де, що не подобається – вивчимо».

На форумі Лукашенко заявив про намір зробити умови для бізнесу в його країні ліберальнішими. У свою чергу він висловив сподівання, що Брюссель погодиться знизити ціни на шенґенські візи для білорусів. «60 євро за візу – це найабсурдніше рішення ЄС проти білоруського народу», – вважає Лукашенко.

Білоруський лідер зустрівся також з президентом Литви Дплею Ґрібаускайте і відкрив національну білоруську виставку.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG