Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 14:27

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового


Президент Віктор Ющенко своїм указом зупинив дію положення Кабінету Міністрів, яке передбачає, зокрема, здійснити у 2009 році продаж державного пакета акцій «Одеського припортового заводу».

За словами глави держави, продаж підприємства, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, «за відсутності державної програми приватизації, адекватної сучасному рівню розвитку суспільних відносин, не відповідає інтересам національної безпеки у сфері приватизації».

Завод, який є одним із найбільших хімічних підприємств України, спеціалізується на виробництві аміаку й карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

Конкурс із продажу Одеського припортового був запланований на кінець вересня. Початкову ціну 99,56% державного пакета акцій встановили на рівні 4 мільярдів гривень.

Спроби продати Одеський припортовий завод робили як Кабінет Міністрів Віктора Януковича, так і Юлії Тимошенко. Однак Президент Віктор Ющенко чотири рази скасовував урядові рішення щодо приватизації ОПЗ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG