Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 02:22

Тимошенко звинувачує суперників у «двох технологіях зриву виборів»


Прем’єр-міністр заявила в п’ятницю ввечері в ефірі Дніпропетровської державної телерадіокомпанії, що зараз розробляються дві технології зриву президентських виборів 2010 року.

За словами Юлії Тимошенко, перша полягає в тому, щоб через Конституційний Суд скасувати зміни до законодавства щодо виборів Президента, «прикопавшись до якоїсь коми».

Також, за її словами, «реальні» спроби маніпулювання з гривнею є першими ознаками застосування другої технології – «вбити гривню, як це тільки можливо, і довести до повного колапсу банківську систему й економіку країни, а на фоні цього ввести надзвичайний стан», оскільки за Конституцією в період дії надзвичайного стану президентські вибори не проводяться.

При цьому Тимошенко заявила, що «в силу своїх можливостей» не допустить жодного з цих сценаріїв.

Раніше Президент Віктор Ющенко оскаржив у Конституційному Суді низку положень новоухваленої редакції закону про вибори Президента. Як стверджує голова держави в своєму конституційному поданні, деякі моменти цієї нової редакції цього закону, ініціаторами якої стали Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів, суперечать Конституції.

Натомість політичні союзники Юлії Тимошенко звинувачують Президента й його Секретаріат у тискові на Національний банк із метою дестабілізувати курс гривні і наживатися на коливаннях цього курсу, а також розвалити економіку і звинуватити в цьому Прем’єр-міністра.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG