Доступність посилання

ТОП новини

Прикарпатські податківці виявили аферу з використанням «податкової ями»


Податкова міліція Прикарпаття викрила злочинну діяльність львів’янина, який зареєстрував на Івано-Франківщині будівельну фірму і почав проводити безтоварні операції з нібито придбання-реалізації будівельних матеріалів від фіктивних фірм, зареєстрованих теж на нього, але на Львівщині.

Працівники управління податкової міліції ДПА в Івано-Франківській області звернули увагу на величезні обороти підприємства з «податковою ямою», зареєстрованою у Львові. Через банківські рахунки махінаторів пройшло понад 50 мільйонів гривень.

Бізнесмена, який намагався переховуватися від правоохоронців, затримано. Йому інкриміновано умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах – до бюджету не надійшло 2,6 мільйона гривень.

За словами першого заступника голови начальника управління податкової міліції ДПА в області Василя Андрішака, саме з ПДВ пов’язано чимало махінацій, метою яких є отримання вигоди у вигляді як незаконного бюджетного відшкодування, так і несплати податків до бюджету.

За аналогічними фактами податкова міліція області порушила та розслідує 12 кримінальних справ із загальною сумою збитків у розмірі понад 22,7 мільйона гривень.
XS
SM
MD
LG