Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 03:44

Після виборів корупційної спекуляції на курсі гривні не буде – голова уряду


Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що «80-відсотковий обвал курсу гривні, який стався протягом останніх місяців, є наслідком корупційних тіньових операцій, вчинених під контролем Національного банку України».

На цьому вона наголосила, виступаючи в програмі одеської телекомпанії РІАК.

«Тому після президентських виборів буде змінено керівництво Нацбанку і курс гривні повернеться до рівня 6,5 відносно долара США», – зазанчила прем’єр.

За її словами, миритися з теперішніми підходами фахівців Нацбанку не можна, оскільки йдеться про «масштабний непрофесіоналізм фахівців НБУ, спричинений корупційними проявами в діяльності його керівництва. Багато хто цинічно заробляє на кризі і горі людей, причому заробляють аморально».

Поточне падіння гривні безпрецедентне, акцентувала голова уряду, нагадавши телеглядачам, що «максимальне зниження курсу національних валют внаслідок світової економічної кризи досягло в деяких країнах 25 відсотків, якщо не брати до уваги Ісландію».

«Однак обвал курсу гривні спричинений штучно, бо усі розрахунки свідчать про те, що в теперішніх економічних і фінансових умовах курс гривні має бути приблизно 6-6,5 гривні відносно долара США. Це підтверджують не лише авторитетні експерти, а й заступники голови Нацбанку України», – сказала Тимошенко.

«Що стосується результатів рефінансування приватних банків, то валютний ресурс був спрямований, передусім, на валютний ринок і обвалив курс гривні, а не надійшов у реальний сектор економіки, бо, власне, й не ставилась така мета керівництвом Національного банку», – підсумувала Прем’єр-міністр.

Критики Юлії Тимошенко заявляють, що причиною занепаду курсу гривні стала, навпаки, провальна економічна політика уряду.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG