Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 03:01

БЮТ готовий до розгляду соціальних питань, але «без ультиматумів»


Фракцiя БЮТ готова пiдтримати розгляд у Верховній Радi в установленому порядку законопроекту про збiльшення соцiальних стандартiв. Про це на засiданнi погоджувальної ради повiдомив перший заступник лiдера фракцiї БЮТ Андрiй Кожем’якiн.

«Ми готові до розгляду законопроектів у порядку їх реєстрацiї, але лише без ультиматумiв вiд опозицiї i щоб грати по-чесному», – сказав вiн.

При цьому Кожем’якiн пояснив, що має на увазi, щоб фракцiя Партiї регiонiв не блокувала парламент, якщо вiдповiдний законопроект не знайде пiдтримки в залi.

Крiм того, депутат зазначив, що у разi розблокування роботи парламенту у вiвторок фракцiя БЮТ має намiр iнiцiювати розгляд законопроектiв про зняття депутатської недоторканностi й депутатських пiльг, а також низки кадрових питань, зокрема, звiльнення та призначення членiв уряду.

«Тодi на вимогу Партiї регiонiв мiнiстр фiнансiв мiг би вiдзвiтувати», – додав Кожем’якiн.

Сьогодні перший заступник керівника фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що ПР вимагає заслухати у парламенті звіт міністра економіки та виконувача обов’язків міністра фінансів про виконання державного бюджету на цей рік перед тим, як розглядати проект бюджету-2010.

Крім того, регіонали і далі наполягають на розгляді питання про підвищення рівня соціальних стандартів.

Раніше Партія регіонів блокувала парламент, вимагаючи збільшення рівня мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG