Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 07:04

ПР обіцяє підтримати бюджет, якщо уряд підвищить соцстандарти


Фракція Партії регіонів підтримає проект державного бюджету на 2010 рік, якщо уряд погодиться підвищити мінімальні пенсії та зарплати. Про це йдеться в заяві лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Зокрема, він заявляє, що «проект бюджету, поданий до Верховної Ради, – заснований на нереальних показниках».

«І це думка не лише наших експертів. Це – висновок міжнародних фінансових організацій. Наприклад, Міжнародний валютний фонд прогнозує дефіцит бюджету понад 11%. А в проекті Юлії Тимошенко прогноз – всього 5%. Так само і стосовно показників з інфляції, курсу гривні, ВВП, по безробіттю», – наголошує Янукович.

Водночас, за словами лідера ПР, треба «реально підходити до формування бюджету».

«Ми за те, щоб у парламенті розпочалося обговорення цього важливого питання. Щоб бюджетний процес йшов у законному руслі. Більше того, якщо в процесі обговорення з проекту бюджету будуть зняті популістські обіцянки, якщо проект буде реальним – ми готові підтримати його», – заявив Янукович.

Але, наголошує лідер ПР, регіонали не відступлять від своїх вимог підвищити мінімальні пенсії і зарплати.

Як повідомив сьогодні по завершенні погоджувальної ради парламенту спікер Володимир Литвин, фракцiя Партiї регiонiв так i не дала остаточної вiдповiдi, чи блокуватиме вона роботу парламенту у вiвторок.

За словами Литвина, завтрашнє засідання, якщо не буде заблоковане, вiдкриється 30-хвилинним виступом уповноважених вiд фракцiй, далi розглядатимуть пакет соцiальних законiв, а пiсля цього планується перейти до пiдготовки розгляду проекту державного бюджету на 2010 рiк.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG