Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 14:11

На що розраховують аутсайдери президентських перегонів? (Огляд преси)


Київ – Про бажання взяти участь у президентських виборах вже заявили з десяток політиків, шанси яких сісти в крісло голови держави дорівнюють нулю. Кожний з аутсайдерів президентської гонки, як стверджує тижневик «Ділова столиця», мріє
якнайдорожче продати себе фаворитам, а згодом – застовпити за собою тепле місце у владі.

Українські підприємці вирішили змінити тактику підтримки майбутніх кандидатів у президенти. Як інформують «Ізвєстія» в Україні», нинішня виборча кампанія стане першою, коли спонсори партій не гребуватимуть фінансувати не лише свого висуванця, але і його опонента у виборчих перегонах. «Солідні підприємці розкладають яйця в різні кошики, тому що до влади може прийти особа, на яку вони не робили ставку», – зазначає експерт видання.

Уряд започаткував нову тіньову схему: на «передвиборні» рахунки мають надходити гроші за утилізацію тари. Про це стверджує газета «Україна молода». Виявляється, на упаковці можна заробляти мільйони. А українські чиновники придумали схему, за якою ці мільйони потрапляють до рук однієї, визначеної ними компанії. Злі язики при цьому твердять, що не без зиску для самих чиновників. Подробиці розповідаються у статті «Вона працює, або Обгорнутий у мільйон».

Міністерству фінансів відкритий доступ до банківської таємниці: інформації про банківські рахунки клієнтів, а також їхні фінансові операції. Щоправда, це стосується лише тих банків, в рекапіталізації яких Кабмін братиме участь. У цілому рішення Нацбанку справедливе, адже інвестор повинен знати, що його клієнти не фінансують якихось шахраїв чи терористів. Однак, як стверджує газета «Нова», дозвіл запізнілий і формальний. Насамперед тому, що відповідні органи вже давно цю таємницю знають. А власники мільйонних депозитів ще на початку кризи перевели свої гроші в інші місця, відтак у сіті моніторингу потрапляє лише дрібна риба на кшталт пенсіонерів.

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG