Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 03:45

Засідання парламенту закрилось після нового блокування «регіонів»


Голова Верховної Ради Володимир Литвин закрив сьогоднішнє засідання парламенту, який так і не ухвалив рішення стосовно законопроектів про підвищення соціальних стандартів, після того, як депутати від Партії регіонів заблокували трибуну і президію.

До такого кроку вони вдалися після того, як Верховна Рада відмовилася схвалити вимогу Партії регіонів скасувати свою постанову про голосування щодо законопроектів про підвищення соціальних стандартів шляхом піднімання рук.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович звинуватив парламентську коаліцію в небажанні підтримати законопроекти про підвищення соціальних стандартів.

Раніше сьогодні Блок Юлії Тимошенко заявив, що не підтримає жодного з цих законопроектів. Як сказав лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, БЮТ виступає за підвищення мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму, проте ці рішення необхідно точно прорахувати і вони мають базуватися на реальних коштах державного бюджету. А цифри, запропоновані в законопроектах, які розглядаються нині, можуть призвести до колапсу фінансової системи України, стверджує лідер фракції БЮТ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG