Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 00:06

Україна з Казахстаном створюють загрозу торгівлі – СОТ


Небезпека банківських дефолтів в Україні, а також Казахстані створює загрозу ринкам зовнішньоторговельного фінансування, застерігає Світова організація торгівлі.

У деяких регіонах світу ліквідність зовнішньоторговельного фінансування вже поліпшилася, але її досі бракує в Африці, Центральній Америці й головних країнах Східної Європи, а також у деяких найбідніших країнах Південно-Східної Азії мовиться в повідомленні секретаріату СОТ про минулотижневу зустріч експертів із зовнішньоторговельного фінансування.

При цьому учасники засідання висловили особливе занепокоєння становищем у Казахстані й Україні, де очікуваний ризик дефолтів банків залишається дуже великий. Ці дефолти мали б системний вплив на ринки зовнішньоторговельного фінансування, вважають у СОТ.

Зовнішньоторговельне фінансування, тобто найпростіші й найтрадиційніші різновиди кредитування зовнішньоторговельних операцій, потерпіло внаслідок минулорічної кризи в першу чергу. Скорочення можливостей такого кредитування підняло його вартість відразу на 5 і більше відсотків, що призвело до різкого скорочення обсягів торгівлі – за прогнозами СОТ, цього року на 10 відсотків.

Від минулої осені СОТ, а від цієї весни і «Група Двадцяти» докладають зусиль, щоб знову поновити нормальну діяльність ринків зовнішньоторговельного фінансування.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG