Доступність посилання

ТОП новини

Дефолту «Нафтогазу» не буде – голова Мінпаливенерго


Міністр палива та енергетики Юрій Продан виключає можливість дефолту «Нафтогазу України» у зв’язку з невиплатами боргових зобов’язань компанії та нагадує, що протягом 20 днів буде здійснена відповідна реструктуризація боргів.

«НАК нині вийшов на біржу з пропозиціями щодо реструктуризації. Практично всі необхідні переговори з кредиторами, з найбільшими власниками євробондів проведені. Цим власникам представлені дуже серйозні та аргументовані пропозиції. Ми очікуємо, що протягом 20 днів, коли оброблятимуться пропозиції, буде здійснено відповідну реструктуризацію всіх боргових зобов’язань «Нафтогазу», – сказав міністр.

За його словами, «ситуація спокійна, жодного дефолту не буде».

Вчора «Нафтогаз» оголосив власникам єврооблігацій із терміном виплати 30 вересня 2009 року, яких випущено на суму 500 мільйонів доларів США, умови запланованої реструктуризації цієї зовнішньої заборгованості компанії.

Мета цієї реструктуризації – частково вирішити проблеми, які стоять перед «Нафтогазом України», та знизити ступінь фінансових ризиків компанії, мовиться в її заяві.
XS
SM
MD
LG