Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 16:24

Суд скасував своє рішення щодо призначення голови Київської ОДА


Окружний адміністративний суд Київської області скасував рішення, яким раніше зупинив указ Президента про призначення Віктора Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації.

Як повідомила заступник голови Секретаріату Президента Марина Ставнійчук, таке рішення суд ухвалив через виявлення нових обставин у справі.

Зокрема, Секретаріат надав суду інформацію проте, що глава держави розглядав подання уряду щодо кандидатури Павла Козирєва, але не підтримав це подання.

За словами Ставнійчук, до моменту призначення Вакараша на посаду голови Київської ОДА Кабінет Міністрів тривалий час не направляв Президентові нового подання.

«Оскільки ситуація склалась складна, уряд не вніс пропозиції, Президент був змушений самостійно виконувати свої конституційні повноваження», – сказала представник Секретаріату.

Як повідомила Ставнійчук, позов Козирєва про призупинення дії указу Президента по суті Окружний адміністративний суд Києва розглядатиме 1 жовтня.

Посада голови Київської облдержадміністрації залишалася вакантною після призначення Віри Ульянченко в травні цього року головою Секретаріату Президента.

17 вересня Президент Ющенко призначив Віктора Вакараша на посаду голови Київської ОДА без узгодження його кандидатури з Кабміном.

Уряд називає це призначення незаконним. У травні Кабмін пропонував Ющенкові призначити головою Київської ОДА Валерія Пустовойтенка, у липні – Петра Козирєва, однак глава держави відхилив ці пропозиції.

22 вересня Окружний адмінсуд Київської області призупинив указ про призначення Вакараша.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG