Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 02:05

Ющенко задоволений «динамікою» співпраці з СБ


Президент Віктор Ющенко сподівається на збереження динаміки співпраці України зі Світовим банком. Про це глава держави заявив під час зустрічі з віце-президентом Світового банку у регіоні Європи та Центральної Азії Філіпом Ле Уеру.

«Ми високо цінуємо відносини й динаміку, що склалася в нас зі Світовим банком протягом 15 років. Завдячуючи цій співпраці, Україна отримала більше 6,5 мільярда доларів кредитних ресурсів в різні сектори економіки», – сказав Ющенко.

За словами глави держави, на сьогодні розглядається сім проектів, які Україна планує реалізовувати спільно зі Світовим банком. При цьому Президент виділив три найважливіші проекти: фінансування модернізації газотранспортної системи; фінансування проектів, пов’язаних з енергетикою, зокрема, енергозбереження; а також фінансування інфраструктурних проектів з будівництва і реконструкції автомобільного та залізничного сполучення.

18 вересня Світовий банк виділив Україні кредит на 400 мільйонів доларів у рамках проекту з реабілітації фінансового сектору.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG