Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську відбудують згорілий ринок


На місці згорілого внаслідок пожежі «Слов’янського ринку» в Дніпропетровську збудують двоповерховий торговельний комплекс.

Про таку домовленість із власником ринку повідомили активісти ініціативної групи торгівців-погорільців «Спільна справа».

Підприємці заявили, що на зустрічі з ними та владою власник зобов’язався не змінювати цільове призначення земельної ділянки, відведеної під торгівлю, і запевнив, що новий торговельний комплекс буде капітальною спорудою, а не тимчасовою, якою був «Слов’янський».

Відбудувати «Слов’янський ринок» розраховують уже за рік. Підприємцям, які постраждали через пожежу, обіцяють надати там робочі місця на пільгових умовах.

Водночас торгівці переймаються долею автозаправної станції, розташованої поряд з колишнім ринком і домагаються її демонтажу. За словами членів ініціативної групи, якби у день пожежі вітер віяв в інший бік, автозаправка б неодмінно спалахнула і без людських жертв не обійшлося б.

Автозаправку, розташовану за 10 метрів від торговельного об’єкта, підприємці вимагають перенести у безпечніше місце.

22 вересня сталася пожежа на ринку «Слов’янський» у Дніпропетровську. Постраждали дев’ять людей, з ураженнями різної складності вони перебувають у лікарнях. Ринок вигорів ущент. Порушена кримінальна справа.
XS
SM
MD
LG