Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: уряд прагне повернути Україну до часів «кухонної гласності»


Президент Вiктор Ющенко заявляє, що зробить усе, щоб не допустити встановлення в країнi диктатури. Про це заявила прес-секретар глави держави Iрина Ванникова.

За її словами, Президент занепокоєний зростанням прикладiв «вiдкритого та публiчного зневажання Прем’єр-мiнiстром України нацiонального законодавства».

Ванникова заявила, що в останніх заявах i дiях прем’єр обiцяє домагатися свого, незважаючи на рiшення судiв. Серед обіцянок, наголосила речниця Президента, – затвердити держбюджет-2010 постановою уряду, заклики приватизувати Одеський припортовий завод попри заборону суду. В цьому списку також судове рiшення, яким «фактично заборонено критику уряду».

«Складається враження, що уряд прагне повернути країну до часiв «кухонної гласності», коли розмовляти про полiтичнi подiї можна було лише з родичами на власнiй кухнi», – сказала прес-секретар.

Ванникова також зауважила, що Кабiнет Мiнiстрiв ухвалює незаконнi постанови та примушує Президента звертатися до Конституцiйного Суду. «Така тенденцiя набуває загрозливих масштабiв», – заявила речниця.
XS
SM
MD
LG