Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 11:32

Тимошенко обіцяє «диктатуру закону», якщо стане Президентом


Прем’єр-міністр пообіцяла в разі перемоги на виборах Президента запровадити в Україні «диктатуру закону».

Як сказала Юлія Тимошенко, виступаючи в п’ятницю в Трускавці на Львівщині на одному з засідань IX Львівського міжнародного економічного форуму, цього в Україні нині і близько немає, і «правовий нігілізм руйнує всі сфери і напрямки» життя.

Прем’єр, зокрема, має намір запровадити «порядок у всій виконавчій вертикалі влади», за яким, за її словами, «вже заскучила Україна».

Іще одна з обіцянок голови уряду в разі перемоги на голову держави – це надати відповідні «повноваження та інструменти» парламентській опозиції, щоб вона була сильною. Вона також заявила, що «вже третій рік намагається» надати такі широкі права опозиції, але опозиція «їх брати не хоче».

Раніше в п’ятницю в Секретаріаті Президента заявили, що в Прем’єр-міністра прагнуть повернути Україну до часів «кухонної гласності».

Як сказала прес-секретар Президента Ірина Ванникова, Віктор Ющенко заявляє, що зробить усе, щоб не допустити встановлення в країні диктатури.

За її словами, Президент занепокоєний зростанням кількості прикладів «відкритого та публічного зневажання Прем’єр-міністром України національного законодавства».

Ванникова заявила, що в останніх заявах і діях прем’єр обіцяє домагатися свого, не зважаючи на рішення судів. Серед обіцянок, наголосила речниця Президента, – готовність затвердити держбюджет-2010 постановою уряду, заклики приватизувати Одеський припортовий завод попри заборону суду.

У цьому списку також судове рішення, яким «фактично заборонено критику уряду». «Складається враження, що уряд прагне повернути країну до часів «кухонної гласності», коли розмовляти про політичні події можна було лише з родичами на власній кухні», – сказала прес-секретар Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG