Доступність посилання

ТОП новини

Безвізового режиму з ЄС найближчим часом не буде – Тарасюк


В Європейському Союзі вважають, що запровадження безвізового режиму з Україною – довготермінова мета. Таке рішення ухвалили експерти ЄС після чергового раунду переговорів між Україною та Євросоюзом щодо угоди про асоціацію.

Про це повідомив сьогодні на семінарі «Візовий діалог: Україна – ЄС» голова парламентського комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

За його словами, європейська сторона висуває до України низку вимог, без здійснення яких ліквідація візового режиму неможлива.

«Україна повинна забезпечити неухильне виконання наших зобов’язань: необхідно закінчити оформлення участі України в Конвенції Ради Європи «про захист осіб», у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних. Крім того, ми маємо підготувати законодавчі акти щодо Національного демографічного реєстру, що уможливить видачу українцям проїзних документів з біометричними даними. Також ми маємо 1 січня 2010 року розпочати виконання угоди про реадмісію», – заявив Тарасюк.

Ці питання у контексті поліпшення умов видачі шенгенських віз українським громадянам розглядатимуться на саміті «Україна – ЄС» 4 грудня цього року, наголосив голова парламентського комітету з питань європейської інтеграції.
XS
SM
MD
LG