Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 06:54

Комітет Європарламенту обрав трьох претендентів на премію Сахарова


Комітет із закордонних справ Європейського парламенту обрав трьох претендентів на отримання цьогорічної премії Сахарова, повідомили у прес-службі Європарламенту.

Претендентами стали: палестинський гінеколог Іззельдін Абуелайш, що мешкає в таборі біженців у Смузі Гази та, незважаючи на втрату трьох своїх дочок, «продовжує боротьбу за мир між ізраїльським та палестинським народами»; шведський журналіст еритрейського походження Давіт Ісаак, що є політичним в’язнем в Еритреї з 2001 року, а також троє об’єднаних претендентів Людмила Алексєєва, Олег Орлов та Сергій Ковальов, як представники російського товариства «Меморіал», що займається захистом прав людини в Росії.

22 жовтня з трьох претендентів Конференція Президентів Європарламенту, до якої входять голови всіх комітетів та лідери політичних груп, має обрати цьогорічного лауреата, а офіційна церемонія нагородження має відбутися 16 грудня у Страсбурзі.

Премія Сахарова була запроваджена Європарламентом в 1988 році і щорічно вручається особам, що відзначилися в галузі захисту прав людини.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG