Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко в Кишиневі проведе переговори з владою Молдови


9 жовтня Президент Віктор Ющенко відвідає з робочим візитом Кишинів, де візьме участь у засіданні Ради глав держав-учасниць СНД, повідомляє прес-служба глави держави.

«Україна розглядає СНД як майданчик для проведення міждержавних консультацій і переговорів, а участь у саміті в Кишиневі – як нагоду для продовження політичного діалогу на рівні глав держав-учасниць Співдружності, насамперед у двосторонньому форматі», – мовиться в повідомленні.

За повідомленням, програма робочого візиту Президента передбачає участь у засіданні Ради глав держав СНД у вузькому та розширеному форматах. Крім того, заплановані переговори Віктора Ющенка з в.о. президента Молдови Міхаєм Ґімпу та з молдовським прем’єром Владом Філатом.

Самiт глав держав країн СНД відкривається в Кишиневi сьогодні і триватиме два дні.

Головне питання, яке мають розглянути учасники самiту, – це спiльнi заходи з подолання наслiдкiв свiтової фiнансової кризи.

Раніше Віктор Ющенко заявляв, що під час поїздки до Молдови планує провести двосторонню зустріч зі своїм російським колегою Дмитром Медведєвим. Проте прес-секретар президента Росії вчора повідомила, що такої зустрічі в планах Медведєва немає.
XS
SM
MD
LG