Доступність посилання

ТОП новини

Кендзьор: Тимошенко як єдиний кандидат від демократичних сил – «політичний міф»


Народний депутат Ярослав Кендзьор (фракція «Наша Україна – Народна самооборона») застерігає від створення «політичного міфу», що єдиним кандидатом на пост Президента від національно-демократичних сил є Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

«Сьогодні в Україні представники української псевдоеліти формують ці політичні міфи, вводячи в оману мільйони людей», – сказав Кендзьор у п’ятницю на прес-конференції в агентстві «УНІАН».

Він скритикував позицію авторів листа, які від імені «лідерів регіональних еліт, представників інтелігенції та ділових кіл» Західної України закликали низку потенційних претендентів на Президента відмовитися від свого балотування на користь «єдиного кандидата від демократичних сил» – Юлії Тимошенко.

«Заявляючи, що єдиним кандидатом від національно-демократичних сил на президентських виборах може бути лише Юлія Тимошенко, вони дурять людей. Я ніколи не погоджуся, що Юлія Володимирівна має якийсь стосунок до поняття національної демократії», – заявив Ярослав Кендзьор.

За його словами, ідейно-політичні погляди, а також практична діяльність Тимошенко та її політичної сили не відповідають національно-демократичним критеріям.

«Вона є представниця лівої, скоріше соціал-демократичної ідеї, але не національно-демократичної. При всій повазі до прем’єра, вона може бути єдиним кандидатом від лівих сил», – зауважив народний депутат.

Ярослав Кендзьор також наголосив, що єдиним кандидатом на Президента від українських національно-демократичних сил може бути тільки чинний голова держави Віктор Ющенко.

У четвер понад 200 осіб, названих лідерами регіональних еліт, представниками інтелігенції та ділових кіл Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Чернівецької та Закарпатської областей, оголосили звернення до потенціальних претендентів у кандидати на Президента Віктора Ющенка, Арсенія Яценюка, Бориса Тарасюка, Юрія Костенка, Олега Тягнибока, Анатолія Гриценка з закликом відмовитися від свого балотування на користь єдиного кандидата від демократичних сил, яким, на їхню думку, є Юлія Тимошенко.
XS
SM
MD
LG