Доступність посилання

ТОП новини

Кримська організація отримає премію Ван дер Стула


Міжнародне журі на чолі з Верховним комісаром у справах національних меншин ОБСЄ Кнутом Воллебеком вирішило присудити премію імені Макса Ван дер Стула кримському інформаційно-дослідницькому центру «Інтеграція та розвиток».

«Ця громадська організація стала символом співпраці та толерантності, що прекрасно відображає дух роботи Макса Ван дер Стула та робить організацію гідним претендентом на премію його імені», – сказав Воллебек, пояснюючи рішення журі.

Центр був створений у липні 1997 року. Його метою є сприяння розвиткові в Криму відкритого громадянського суспільства та формування демократичних відносин шляхом проведення різноманітних досліджень та запровадження їх результатів у громадсько-політичне життя, проведення семінарів, конференцій, випуск газет, журналів, буклетів, бюлетенів.

Премія в 50 тисяч євро заснована Міністерством закордонних справ Нідерландів у 2001 році на честь колишнього Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Макса Ван дер Стула. Присуджується кожні два роки. Її вручають людині, міжнародній організації, неурядовій організації, дослідницькому інститутові або державному органові за істотний внесок у поліпшення становища національних меншин у регіоні ОБСЄ.

Цьогорічну премію кримській громадській організації вручать 14 жовтня.
XS
SM
MD
LG