Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 19:42

Міносвіти: диплом Кислинського несправжній


Заступник голови Служби безпеки Андрiй Кислинський у перiод з 1994 до 2000 рiк не навчався в Київському нацiональному унiверситетi iмені Шевченка i вiдповiдного диплома не отримував. Такого висновку дiйшла робоча група Мiнiстерства освiти з перевiрки достовiрностi диплома про вищу освiту Кислинського, повiдомив мiнiстр освiти Iван Вакарчук.

«Диплом Київського Нацiонального унiверситету iмені Шевченка Андрiю Кислинському не видавався i на навчаннi в перiод з 1994 до 2000 року в цьому унiверситетi вiн не перебував», – зачитав мiнiстр висновок робочої групи.

Робоча група була створена за дорученням прем’єра Юлiї Тимошенко.

Наприкiнцi вересня народний депутат, заступник мiнiстра внутрiшнiх справ Геннадiй Москаль направив прем’єрові депутатське звернення з приводу використання заступником глави СБУ Андрiєм Кислинським «пiдробленого диплома» пiд час перебування на державнiй службi. Аналогiчне звернення направили i на ім’я Генерального прокурора Олександра Медведька.

Кислинського призначили заступником глави СБУ в червнi 2009 року. До цього вiн був заступником голови Секретарiату Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG