Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 19:49

Похід гомосексуалістів у Вашингтоні


Нью-Йорк – У Сполучених Штатах активісти руху за соціальні права гомосексуалістів провели у центрі Вашингтона багатотисячну демонстрацію.

Це був саме похід під загальним гаслом «Марш за національну рівноправність». З багатьох штатів з’їхалися активісти організації під назвою «Кампанія за права людини».

Цей рух, що обстоює рівноправність людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, простіше кажучи – геїв та лесбіянок. Демонстранти несли саморобні плакати з гаслами типу «Ми не ховаємося, ми пишаємося і ми не відступимо», і жартівливими: «Обама, хай мама зможе одружитися з мамою».

Проти результатів референдуму

Це протест проти результатів референдуму у Каліфорнії, де більшість виборців відкинула пропозицію про дозвіл реєстрації одностатевих шлюбів.

Демонстранти пройшли від Білого дому до Конгресу, ніби нагадуючи президентові Баракові Обамі його обіцянку сприяти ухваленню відповідного законодавства. Це далеко не перша подібна демонстрація. Перша відбулася ще три десятиріччя тому, інші – 1987-го, 1993-го і 2000-го року.

Одна з основних вимог гомосексуалістів – добитися дозволу їм служити, не ховаючись, у збройних силах. Там існує чітко сформульоване правило: «Тебе не мусять запитувати, а ти не мусиш відповідати». Це означає сексуальну терпимість, але не дозволяє відверто проголошувати власний гомосексуалізм. Тих, хто наважується зголошуватись, звільняють з армії.

Президент обіцяє дотримати обіцянку

Під час передвиборної кампанії президент Барак Обама обіцяв домагатися законодавчого захисту громадянських прав гомосексуалістів з боку федерального уряду. Отож, численні правозахисні організації гомосексуалістів активно підтримали кандидатуру Обами. Однією з перших обіцянок нового президента було підтвердження старої обіцянки: скасувати армійське правило «тебе не запитують, а ти не відповідай».

Одначе, від його вступу на посаду минуло майже 9 місяців, а обіцяного не дотримано. Тим не менше, виступаючи у Вашингтоні на мітингу напередодні маршу гомосексуалістів, Обама заявив: «Я стою разом з вами у вашій боротьбі... Я покладу кінець (армійському правилу). Це моє зобов’язання... Це забере більше часу, ніж вам хотілося б, але... «не сумнівайтеся у нашому напрямку і кінцевій меті.. Ми покладемо край дискримінації щодо геїв та лесбіянок... як в офісах, так і на полі бою».

(Нью-Йорк – Київ – Прага)

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG